Clubinfo bestuur

Bestuur      
Bestuurslid en Hoofdtrainer Ad van Heijst 0497-383273 ad.nolimits@gmail.com
Wedstrijdcoördinator
Hans de Korte
0497-385701
hans.d.korte@gmail.com
Voorzitter Jan Smets 0497-384718 jansmets@live.nl
Penningmeester Jan van Herk 0497-382803 j.herk9@upcmail.nl
Secretaris Monique Loomans 0497-535468 monique.nolimits@gmail.com
Bestuurslid wandelaars Nellie Paridaans 06-57589622 n.paridaans1@upcmail.nl
Bestuurslid Sjef van Hoof 0497-382286 sjef1949@gmail.com
Bestuurslid PR Marloes Schilders 06-25085810 marloes.schilders@gmail.com
Overige      
Lief en Leed  Monique Loomans 0497-535468
monique.nolimits@gmail.com
Ledenadministratie  Monique Loomans 0497-535468 ledenadministratie@no-limitsbladel.nl
Website      
 

 

 

 

Webmaster  Wil Sol 06-51493708 w.sol@chello.nl 
Technisch coördinator  Ed Verhoeven 0497 681647 ed.verhoeven@telfort.nl
Trainers hardlopen      
Ton Antonis   0497 387804  
Ad van Heijst   0497 383273  
Sjef van Hoof   0497 382286  
Kees Pijnenborg   0497 385711  
Jan Smets   0497 384718  
Wil Sol   0497 385603  
Ivo Vroomen   0497 369667  
Huub Waterval   0497 534572  
Trainers sportief wandelen      
Klaas Dillema   0497 386979  
Ad van Heijst   0497 383273  
Bert Nouwens (begeleider)   0497 384794  
Nellie Paridaans (begeleider)   06-57589622  
Isidoor Thijs   0497 384544  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

           

 

Agenda

<<november 2017>>
madiwodovrzazo
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Trainingen en evenementen

 Klik op het logo voor meer informatie

No-Limits op facebook en instagram

Hulp gevraagd op 3 december

Sponsors

 

Statistieken

4 bezoekers online
Vandaag: 236 unieke bezoekers
Deze week: 1256 unieke bezoekers
Totaal: 22208 unieke bezoekers